درباره ما

آتلیه ما در سال ۱۳۸۸ با دو آتلیه مجزا ی عروس  و کودک کار خود را در غرب تهران آغاز نمود،و به مرور زمان با عشق و علاقه ای که به عکاسی کودک و دنیای معصومانه آنها پیدا کردیم انگیزهای شد تا بطور تخصصی در زمینیه عکاسی از کودکان تمرکز کنیم و بصورت تخصصی فقط در زمینیه  عکاسی کودک ، عکاسی نوزاد و عکاسی بارداری به فعالیت خود ادامه دهیم.

آتلیه کودک نگاه برتر با به خدمت گرفتن کادر مجرب خانم وآقا و پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات و دکورهای متنوع سعی نموده است فضای صمیمی و محیط قابل اعتمادی را فراهم کند.

ما در آتلیه کودک فضای شادی برای حضور کودکان و نو نهالان آماده سازی کرده ایم و در این رابطه موارد متعددی را مد نظر قرار دادیم که از آن جمله می توان به حساسیت در انتخاب نوع دکورها و رنگهای متنوع و دقت به مسایل بهداشتی که امروزه دغدغه ی اصلی همه خانواده است که به آتلیه ها مراجعه می کنند اشاره کرد و همچنین شرایط دمای استودیو در فصول سال به گونه ای تنظیم می گردد که بتوان از کودکان و نوزادان با بدن برهنه نیز عکاسی کرد.

دکورهای موجود در آتلیه کاملا طبیعی بوده و بدون استفاده از ابزارآلات گرافیکی بوده و همواره تلاش داریم با بهره گیری از خلاقیت و نو آوری در انتخاب نوع دکورها خدمات ارزنده ای را به مراجعین محترم ارایه دهیم .

توضیحا” اینکه ما در استودیو نگاه برتر ورودیه نداریم! همچنین در انتخاب عکسها و تعداد آنها هیچگونه  محدودیتی وجود ندارد.

نظر به اینکه اکثریت خانواده ها علاقمند هستند در کنار فرزندان خود عکس یادگاری داشته باشند ،لذا آتلیه نگاه برتر با عکاسان ماهر و مجرب خانم این امکان را فراهم نموده است.

جذابیت عکس کودک بستگی به عکاسانی صبور دارد که آتلیه نگاه برتر در این زمینه از کادری با حوصله استفاده نموده که فضای امنی  برای کودک محیا ،بطوری که کودک احساس

امنیت کرده و با خاطری آسوده حرکات طبیعی خود را در صحنه عکاسی بروز داده و عکاسان هم بهترین بهره برداری را نموده و عکسهایی زیبا تهیه و خانواده ها هم با نصب در سالنهای پذیرایی و قراردادن در آلبوم های عکس بتوانند در سالهای آتی ،کودکی فرزندان خود را مرور کنند و لذت ببرند.

آتلیه نگاه برتر با بهره گیری از همکارانی با تجربه در بخش رتوش عکس که شناخت کافی به عکس کودک دارند مراقبند که لطافت چهره ی شیرین کودک از بین نرود.

یکی دیگر از خدمات این آتلیه ساخت کلیپ پشت صحنه از رفتارها و حرکات کودک دلبندتان در زمان عکاسی می باشد.

توضیحات پایانی مدیریت نگاه برتر اینکه کودکان این موهبت های الهی گرانمایه ترین و عزیزترین سرمایه زندگی شما هستند ،پس ثبت بهترین لحظات آنها را به کادری مجرب و حاذق بسپارید.