شرایط رزرو

نحوه رزرو تایم

  1. تماس با شماره تلفن ۴۴۹۵۳۲۱۹ و هماهنگی برای روز و ساعت مورد نظر با همکاران در آتلیه (در نظر داشته باشید تایم درخواستی شما در تماس با همکاران فقط در همان زمان تماس خالی می باشد و ممکن است در دقایقی بعد به فرد دیگری داده شود).
  2. واریز کردن مبلغ ۱۵۰۰۰۰۰ تومان بیعانه برای رزرو تایم به شماره کارت ۸۳۲۸ -۴۵۴۹-۳۳۷۶-۶۱۰۴   به نام علی ملااسماعیلی – بانک ملت
  3. تماس مجدد(بلافاصله) پس از واریز بیعانه و اعلام شماره پیگیری .

*** قابل توجه اینکه ساعت رزرو بعد از اعلام واریزی فیکس می شود ، پس لطفا بلافاصله بعد از واریز وجه تماس بگیرید.

  1. جابجایی ساعت عکاسی تا ۴۸ ساعت قبل از روز رزرو شده امکان پذیر است در غیر اینصورت بیعانه سوخت می شود.

 

ساعت حضور در آتلیه

خواهشمندیم در زمان مشخص شده در آتلیه حضور داشته باشید چون ساعتهای قبل و بعد از شما به مشتریان دیگری داده شده است ، در صورت دیر رسیدن زمان شما از بین می رود .

با توجه به احتمال ترافیک ، لطفا زمان آن را در برنامه ریزی خود لحاظ بفرمایید تا چند دقیقه قبل از زمان عکاسی در آتلیه حضور داشته باشید .

زمان و نحوه انتخاب عکس

انتخاب عکسها بعد از پایان عکاسی انجام می شود و بعد از انتخاب نهایی، امکان حذف یا تغییر وجود ندارد و مبلغ عکسهای انتخابی در همان روز بطور کامل تسویه می شود.

 

نحوه ادیت عکس

ادیت برروی عکس ها در آتلیه، بصورت رتوش دستی و بسیار لایت می باشد و لازم به ذکر است که چروک لباسها اصلاح نمی شود چون بافت لباس از بین می رود(لطفا لباس های اتو شده همراه بیاورید) ، موهای پدر اضافه نمی شود چون دوگانگی در چاپ کاملا مشخص می شود. کارهایی که با اپلیکیشن گوشی انجام می شود مانند افزایش مژه و غیره در ادیت انجام نمی شود، در ادیت فقط کارهایی مانند لاغر کردن مادر، از بین بردن غبغب، کوچک کردن بینی به درخواست شما عزیزان انجام می شود.

 

 

تحویل عکس

تحویل عکسهای چاپی ۴۵ روز می برد و آلبوم حداقل یک ماه زمان می برد.

فایلهای عکسهای چاپ شده بصورت ریسایز شده و غیرقابل چاپ همراه با لگوی آتلیه بعد از تحویل کار در تلگرام یا واتس اپ ارسال می شود.

تایم های عکاسی

تایمهای عکاسی از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر می باشد.

عزیزانی که تمایل دارند از ساعت ۶ تا ۸ بعد ازظهر برای عکاسی تشریف بیاورند چون خارج از ساعت کار آتلیه است مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ تومان به خریدشان اضافه می شود.